Ставки на спорт
Букмекерські контори

Букмекерська контора - основне поняття про БК

Сучасні букмекерські контори створили від його попередника тоталізатора, на якому ставки різних гравців на одну і ту ж подію спочатку підсумовувалися, а потім вся сума, окрім певного організаторського відсотка, ділилася між тими, що вгадали правильний результат. Так почалася велика історія букмекерства і досягла наших днів.

З часів Римської імперії заради розваги робили ставки на півнячі бої. Пізніше в XIX столітті зародилося слово "букмекерство" і "букмекер" - де можна вже було робити ставки на спортивні події.

Букмекер - професія сперечальника, роблячи прийом грошових ставок на різні майбутні події, найчастіше спортивні із заздалегідь обумовленим виграшем, а також виплатою виграшів. Букмекери приймають ставки на результати різних спортивних подій, скачки і перегони, політичних, культурних, фінансових, та інших подій. Для букмекера важливо вміти добре прогнозувати (самостійно або на підставі інших прогнозів) передбачувану вірогідність подій, на які приймаються ставки, і майбутню популярність різних ставок серед потенційних клієнтів.

Основоположником букмекерства вважається французький крамар Пьер Олер. У 1872 р. він відкрив перший пункт по прийому ставок на результати скачок. З тих часів основні принципи і правила букмекерської діяльності практично не змінилися. У Великобританії букмекерство з'явилося в XIX столітті. Зараз ця країна утримує перше місце в світі по числу букмекерських контор і гравців на тоталізаторі. Звичайна людина тут може відкрити букмекерську контору і приймати ставки.

Широкий розмах букмекерство отримало в США, заборонене офіційно в більшості штатів (за винятком Невади із столицею грального бізнесу Лас-Вегасом), букмекерство і тоталізатори стали в США предметом інтересу кримінальних кланів, які організовували підпільні пункти прийому ставок. Разом з проституцією і підпільними питущими закладами, тоталізатори стали джерелом становлення капіталу американської мафії. У сферу парі на гроші потрапили не тільки кінні змагання, але і їх "малий різновид" — собачі перегони. З появою колективних спортивних ігор, букмекери почали приймати ставки і на інші змагання, наприклад на результати футбольних матчів.

Букмекерські контори пропонують своїм гравціям ставки на спортивні події, а саме на футбол, баскетбол, хокей, теніс та інші види спорту. Притягуючи величезну кількість людей до гри доходи лідерів досягають кількох мільярдів доларів в рік, букмекери витягують зі свого бізнесу великі прибутки, які витрачають на бонуси гравцям, зарплати, рекламу (деякі витрачають мільйони на спонсорство).

На ринку букмекерства немає багато контор, які задовольнять гравця. Багато контор в інтернеті створені нещодавно - з ними краще не мати справ. Але існують гіганти - кращі букмекерські контори, які працюють не один рік і можуть задовольнити гравців - кожна своєю перевагою. Краще вибрати одну із чотирьох лідируючих контор Європи: Bwin, Sportingbet, Unibet, PinnacleSports, кращу контору СНГ Leonbets чи біржу ставок Betfair.

Суть контори полягає в наданні коефіцієнтів на двох суперників. При правильному виборі команди гравець виграє у букмекера. Онлайн букмекери дають великий вибір спортивний події, переважно більший вибір ніж контори в вашому місті. Пропонують хороший сервіс, можна рослабитися вдома і робити ставки на улюблену команду чи просто на спортивну подію.

Яндекс.Метрика