Ставки на спорт
Букмекерські контори

Традиційні комбінації в покері

Флеш-роял (Flush-Royal)

Найсильніша комбінація покеру. Пять карт однієї масті, який саладається з десятки, валета, дами, короля, туза. Якщо при розкриті карт у гравців виявилося на руках більше одного флеш-роял, в такому випадку банк ділиться між граками (спліт*).

Флеш-роял (Flush-Royal) - комбінація в покері
 

Стріт-флеш (Straight-Flush)

П'ять послідовних одномасних карт.У випадку наявності декілька стріт-флешів, в такому разі виграє комбінація, що має більш старшу карту (руку*). Якщо послідовності стріт-флешоднакові відбувається ділення банку (спліт).

Стріт-флеш (Straight-Flush) - комбінація в покері
 

Каре (Four of а kind)

Чотири карти одного достоїнства* та одна інша карта (кікер*). Якщо присутні декілька каре, виграє гравець, в якого каре складається з більшого достоїнства карт. Коли каре гравців складається з однакових карт, то виграє рука з більш старною картою (кикером).

Каре (Four of а kind) - комбінація в покері
 

Фул Хаус (Full House)

Три карти однорангових карти і дві карти іншого рангу. В разі збігу декілька фул фаусів, старшинство спочатку визначають по трьох картах більшого достоїнства, потім визначається за двома іншими картами.

Фул Хаус (Full House) - комбінація в покері
 

Флеш (Flush)

П'ять одномасних карт. Виграє комбінація карт, що має старшу карту. При схожості рук порівнюються другі, треті, четверті і п'яті картидо дозволу ситуації. Якщо усі п'ять карт мають однакове достоїнство, банк ділиться між гравцями.

Флеш (Flush) - комбінація в покері
 

Стріт (Straight)

П'ять карт різної масті, послідовних за старшинством карт. В наявності декілька стрітів найстаршою є комбінація з найсильнішою картою в послідовності. Якщо стріти одинакові в гравців, бінк ділиться між ними.

Стріт (Straight) - комбінація в покері
 

Три карти, Сет (Three оf а Kind)

Три однорангових карти. При схожості рук переможець визначається за старшою комбінацією, що складається з карт більшого достоїнства. Якщо три однорангових карти однакові, перемагає рука з більш старшим кікером.

Три карти, Сет (Three оf а Kind) - комбінація в покері
 

Дві пари (Two Pairs)

Дві пари одного достоїнства карт. Якщо декілька однакових комбінацій, старшою вважають пару з більшим достоїнством карт, потім за другими парами, коли гравці мають по дві однакові пари, порівнюють за п'ятою картою, кікером.

Дві пари (Two Pairs) - комбінація в покері
 

Пара (One pair)

Дві карти одного достоїнства та три інші карти. У випадку наявності двох однакових комбінацій, найстаршою є та, в якій є старша пара. Якщо в гравців рівні пари, то старшинстао визначається за третьою картою, четвертою, пятою картою.

Пара (One pair) - комбінація в покері
 

Старша карта (High Card)

Будь-яка комбінація карт, яка не виявилася з вище перелічених комбінацій, то перемагає рука, що має саму старшу по рангу карту. Якщо вони рівні порівнюються по другій карті.У випадку усіх однакових карт банк ділиться між гравцями.

Старша карта (High Card) - комбінація в покері

Кікер (Kicker) - це кишенькова карта яка використовується для визначення переможця, в комбінації не бере участь, але при однакових комбінаціях кікер бере участь в порівнянні, гравець в вищим кікером виграє. Наприклад, у вас король/дама у суперника король/десять, якщо на столі є король, у вас вийде пара королів, але ваша дама стане кікером. Якщо кікери однакові, то відбувається спліт.

Достоїнство, одноранговий (Rank) - якісна характеристика карти. Достоїнство визначається від найменшої карти, два найменша карта достоїнства, туз найбільша.

Спліт (Split) - розділений між двома або більш гравцями банк, оскільки вони зібрали рівні комбінації.

Кишенькові карти (Pocket) - дві або більше карт, здані вам крупє на руки, які можете бачити тільки ви.

Рука (Hand) - набір карт, які утворюють вам комбінацію.

Перейти на сайт Покер руму PаrtyPoker

Advertisement

Яндекс.Метрика