Ставки на спорт
Букмекерські контори

Як обіграти букмекера, букмекерську контору?

Заробити на букмекерській конторі - цю мету ставлять тисячі потенційних гравців - новачків БК. Та все-таки чи реально звичайній людині щоразу обігрувати букмекерську контору? Вирішити наступне питання допоможе написана мною наступна стаття про вибір між ставкою для задоволення і азарту в крові (при цьому буде часта втрата грошей), або все таки ставкою для заробітку грошей.

Причини втрати грошей

Впевненість на сто відсотків на спортивну подію

Побачивши лінію ставок з явним фаворитом на перемогу - наприклад, коефіцієнт 1.2, початківці роблять неприпустиму помилку, ставлячи всі свої заощадження з рахунку на перемогу фаворита. Ставка на одну спортивну подію не повинна перевершувати 5% від вашої суми банку, якщо ставка програла - є шанси повернути гроші на наступних ставках.

Знання спорту

Робити ставки в букмекрських конторах найкраще якщо ви є знавцем футболу чи баскетболу (або іншого спорту) і знаєте становище команд, можете реально оцінити суперників, а не дивлячись на коефіцієнти в конторі.

Ставка на невідому команду чи спортсмена

Якщо вам невідомий спортсмен чи команда, краще пропустити цю подію і шукати більш підходячу, про яку ви знаєте.

Емоційна гра

В кожного є своя улюблена команда чи спортсмен, на виграш якого ми любимо робити ставки, але чи завжди вона приносить премогу над супротивником, незважаючи на ваші побажання виграти

Підказки для гравців. Помилка, яку роблять гравці в букмекерській конторі

Після виграшу або програшу краще одразу не робити наступну ставку, збільшується ризик зробити наступну програшну ставку. Під дією емоцій від виграшу, чи ще гірше, програшу попередньої ставки.

Найкращий спосіб - піти прогулятися, відпочити від букмекерської контори. Коли пропадуть зайві емоції - можна знову робити ставки, вже тверезо думаючи. Коли ставка не зіграла на вашу руку, потрібно попрацювати над помилками, переглянути статистику і зробити висновки, щоб в подальшому цього можна було уникнути.

Перше, що повинен зробити серйозний гравець, перш ніж зробити першу ставку - визначити свої фінансові можливості, ризики і правила. Наступний етап - це визначити відсоток від капіталу, яким ви ризикуватимете в кожній ставці. Рекомендую брати не більше 5% від капіталу на кожну ставку. Тоді вас не виб'є навіть довга серія невдач.

Ви постійно виграєте в конторі, тільки інколи бувають програші? Робите ставку за ставкою, вам сама доля посміхається і через певний період часу програєте все? Тоді замисліться, як можна було програти, чого цього разу не пощастило, чи може потрібно було виводити виграшні гроші, а не продовжувати грати збільшуючи суму.

Початківці люблять ставити на все, що завгодно, але якщо ви збираєтеся зайнятися ставками професійно, ретельно вибирайте на що поставити. Ні за яких обставин не робіть поспішних ставок. Вибирайте для себе найоптимальніший вид спорту, цікавтесь і аналізуйте інформацію про команду, на яку збираєтесь зробити ставку.

Мабуть ці думки були у кожного гравця, який починав грати в конторі. Чому таке може статися з любим гравцем, будь він початківцем або професіоналом? Відповідь дуже проста - емоції. Так, саме емоції можуть призвести до такої сумної картини. Керуючись ними ми не можемо об'єктивно оцінити команд - суперників, а думаємо, може я не такий як всі, краще за інших знаюся на певному спорті, краща "чуйка" на переможця і робимо фатальну помилку, ставлячи, як здається, на преможця. І все, дивлячись на свій нульовий рахунок, з усмішкою залишаємо конторі свої гроші, думаючи, що заробляти на ній не можна постійно.

Як уникнути емоційних програшів?

Хочу порекомендувати вибрати для себе кількість ставок, які робитимете щодня, не перебільшуючи п'яти на день, незалежно виграли чи програли ваші ставки.

Між ставками треба робити тривалі перерви, щоб не зробити помилок під дією емоцій

Після кількох днів ставок в букмекерській конторі, але не більше трьох, зробіть перерву не менше одного дня.

Правила боротьби з емоцієми є загальними, кожна людина підставляє під свій характер.

Яндекс.Метрика