Ставки на спорт
Букмекерські контори

Перша ставка в букмекерській конторі

Якщо ви читаєте цю статю, значить ви початківець або гравець, що дуже мало або абсолютно нічого не знає про букмекерські контори, як грати і робити ставки в них. Я постараюсь максимально зрозуміло описати основний принцип роботи букмекерських контор в інтернеті.

Історія створення контор бере свій початок в далекому XIX столітті або 70 роках, коли було відкрито першу букмекерську контору. З тих часів контори почали масштабно розширятися по всьому світу. Розширення не мало меж і в середині девяностих почалися перші проекти реалізації букмекерських контор на території України, які почали приймати ставки на спорт. Спочатку це були лише малі контори, які працювали в найбільших містах, потім контори з'явилися в Інтернеті. З масштабним розвитком Інтернету величезна кількість людей дізналася про букмекерські контори і почали робити ставки на спорт, отримуючи від цього не тільки задоволення і азарт, але й виграші. Не буду заглиблюватися в історію букмекерства, для цього написана інша стаття про розвиток букмекерських контор.

Інтернет відкрив нове покоління букмекерських контор, які працюють в будь-якій точці земної кулі, де б ви не знаходилися. 24 години на добу, сім днів на тиждень, пропонуючи найрізноманітніші ставки і бонуси для своїх користувачів. Ви можете робити ставки на спорт в букмекерських конторах, отримуючи задоволення і азарт при прегляді гри своєї улюбленої команди або зробити ставки на спорт своєю професією, отримуючи непогані гроші на знанні спорту.

Букмекерська контора представляє для своїх користувачів якомога більше видів спорту і різних варіантів ставок на спортивну подію, щоб задовольнити навіть найвибагливіших гравців, залишити їх продовжувати грати саме на їхній конторі. Так роблять більшість кращих зарубіжних букмекерських контор, які постійно удосконалюються і прагнуть досягти більшого результату за рахунок кращого сервісу, зручності і надійності для користувачів. Цього, на жаль, на даний момент не помітно у вітчизняних букмекерських конторах.

Для початківців ставки на спорт можуть видатися надзвичайно простим заняттям, що без проблем будуть приносити гроші. Здається, поставив ставку на малий коефіцієнт, наприклад, виграш першої команди з коефіцієнтом 1.26 (при нічиї 5 і виграші другої команди 6.9) і все - переміг букмекерську контору, ставка зіграла на нашу користь, а виграш уже поклав у кишеню на наступну ставку.

Але не все так просто. Виграти у букмекера можна тільки підходячи з розумінням до справи, а не ставлячи на фортуну удачі. На результат змагання часто впливають дуже багато факторів, мотивація і фізичний стан гравців, грають удома або в гостях, настрій після останнього матчу, погода, і так далі. Тому нерідко бувають випадки, коли явний фаворит програє аутсайдерові. В нашому випадку, перша команда є явним фаворитом над другою командою, аж хочеться зробити ставку. Та в результаті завершення матчу рахунок виходить зовсім неочікуваний, друга команда виходить в фаворити з початковим коефіцієнтом на виграш 6.9, який аж ніяк не грає на нашу користь. (Написано на власному досвіді).

Як уникнути такої невдачі? Ні за яких обставин не ставте всю вашу суму грошей в букмекера на одну спортивну подію, навіть якщо ви впевнені в ній на 99%, залишайте гроші для інших ставок, більш докладно як не програти гроші в букмекерських конторах читайте в іншій статті "Обіграти букмекерську контору".

Найперше правило для новачків - не програти в конторі з першої ставки - не робити поспішних ставок на фаворита, найкраще подивитися інформацію про ці команди з попередніх їхніх зустрічей, преглянути теперішнє становище команд, місце в списку, може одній команді зовсім не потрібно проявлятися на повну силу. На перемогу команди впливають багато факторів які описано вище і звичайно фарт. Зробити ставку чи може пропустити і поставити на іншу команду?

На сайті написані інші статті, які допоможуть початківцеві дізнатися про види букмекерських ставок. Як не потрапити на гачок до букмекерів, програючи майже всі ставки, дізнатися як правильно підходити до ставок на спорт, щоб не стати одним із 70%, які збагачують прибутки букмекерів та інші хороші статті.

Яндекс.Метрика