Ставки на спорт
Букмекерські контори

Букмекерська контора Pinnacle sports

Огляд БК Pinnacle Sports

Компанія Pinnacle Sports заснована в 1998 році і з тих пір пропонує гравцям унікальну альтернативу традиційному букмекерству.Незмінно укріплює свою репутацію букмекера, що пропонує неперевершені коефіцієнти, яка поширилася по світовій ігровій спільноті. Сьогодні Pinnacle Sports нараховує клієнтів із понад 100 країн. Діяльність направлена на поступове зміцнення довіри з боку клієнтів завдяки надійності, збереженню цінностей і високої міри задоволення запитів клієнтів.

Надійність компанії Pinnacle Sports заснована на довірі. Компанія здійснює свою діяльність на підставі ліцензії на організацію і проведення азартних ігор в мережі інтернет, виданою урядом Кюрасао. Острів Кюрасао, розташований на півдні Карібського моря, є одним із старих і найбільш стабільних політично постачальників послуг в області електронних азартних ігор, обслуговуючих найавторитетніші гральні організації з 1996 року. Ліцензія передбачає проведення ігор, зв'язаних з використанням умінь, успіхом, або прийняття ставок на спорт.

Як Pinnacle Sports утримує лідерство?

У цій статті я постараюся відповісти на головне питання: чому ж Pinnacle sports так всі хвалять і часто називають конторою №1 у світі? А також постараюся дати маленькі підказки ефективному використанню цієї, без перебільшення, унікальної контори.

Pinnacle побудував свою роботу на трьох китах:

Кращі коефіцієнти в мережі
Найвищі максимуми в Інтернеті
Немає затримок з виплатою виграшів

Давайте розглянемо кожну з цих переваг більш докладно.

Кращі коефіцієнти в мережі

Коефіцієнти безпосередньо залежать від жадібності контори, а жадібність вимірюється маржею (прибуток контори) яку контора закладає в лінію. Так от, Pinnacle не скупиться і закладає маржу всього 2-2,5% (зазвичай контори закладають 5-15%). А що потрібно зробити низькомаржинальній конторі, щоб, не дивлячись на маленьку маржу, отримувати достатній прибуток? - Прийняти і врівноважити велику кількість грошей. Тому у них:

Найвищі максимуми в Інтернеті

Дійсно, ліміти ставок у Pinnacle варті уваги. Погодьтеся, не в кожній конторі можна ставити однією ставкою кілька десятків тисяч доларів!!!. Також варто відзначити, що контора ніколи (!) Вам не поріже ліміти, навіть якщо ви вилочник або професійний гравець, якому вдається грати в плюсі. Але одна справа давати багато ставити, а інша дати багато вивести, так ось у Pinnacle ...

Немає затримок з виплатою виграшів

Виплати розміром до 3000 доларів ви отримаєте протягом 1-5 хвилин з моменту запиту, так як вони обробляються автоматично. Більші суми вимагають схвалення менеджера, що, як правило, не займає більше години.

Ось тому, професійні гравці, часто називають Pinnacle - кращою конторою в світі.

Як Pinnacle Sports вдається досягати таких результатів?

Три кити, про які ми говорили вище, стоять на дуже твердому фундаменті, який складається також з трьох складових.

Першокласні експерти
Динамічна лінія
Великий обсяг прийнятих ставок

Першокласні експерти

Всі вилочники, які займаються вилками довгий час, в один голос твердять, що вони те й роблять що тільки поповнюють свій рахунок в Pinnacle, так як більшість вилок в ній програють. Навіть з'явився термін «сильні і слабкі лінії». Pinnacle має «сильну лінію». На чолі «сильних ліній» стоять найдосвідченіші експерти які все роблять, щоб вилка програвала саме у них, а вигравала в іншій конторі. А одним з найпотужніших інструментів у досвідчених експертів звичайно ж є ...

Динамічні лінії

Це лінії які дуже часто коригуються, в залежності від різних факторів. Якщо поглянете на будь-який сервіс порівняння коефіцієнтів (наприклад - allbestbets.ru), ви здивуєтеся, наскільки контори СНД відстають від світової зміни ліній. Ось нашим конторам і належать так звані «слабкі лінії» (недосвідчені співробітники, повільна реакція на коливання ринків, висока маржа). Динамічна лінія повною мірою відображає рух грошей і тим самим допомагає рівномірно розподіляти ці гроші на обидва плеча в матчі. А щоб врівноважувати великі обсяги ставок і при цьому зуміти на них заробити, потрібно мати ....

Великий обсяг прийнятих ставок

Своїми високими коефіцієнтами, величезними лімітами і швидкістю виплат букмекерська контора Pinnacle sports привернула велику кількість вилочників, професійних гравців і просто любителів поставити по крупному - всі разом вони як дружна сім'я прокручують в конторі нечувані суми.

Недоліки

Після такого яскравого опису може скластися враження, що я засланий працівник Pinnacle, який намагається показати всі хороші сторони і при цьому приховати мінуси. Але я хочу запевнити вас, що я звичайний гравець, і при використанні цієї контори я звичайно ж знаходив і її слабкі місця. Ось їх ми зараз і розглянемо.

Лише 1 раз на місяць можна вивести гроші безкоштовно. Усі наступні виводи грошей в календарному місяці, незалежно від суми, коштуватимуть 15$. Це, звичайно, неприємно, особливо коли ви вилочник і банк у вас невеликий. Своєї комісії контора не приховує і повідомляє вам про неї перед кожним виведенням грошей.

Невеликий розпис як до In-Play так і під час гри. Контора намагається розширити свій розпис, додає матчі в In-Play і все це робить з тими ж високими лімітами і коефіцієнтами.

Ну ось я думаю це і є два найголовніших мінуса.

Підказки для ефективного використання Pinnaclesports

Популярні платіжні системи

При поповненні рахунку за допомогою WebMoney знайте, що у вас повинен бути як мінімум формальний атестат і ваші особисті дані повинні бути відкриті. Якщо поповнюєте через Skrill (Moneybookers) то e-mail, з якого переводите, повинен збігатися з тим, що ви вказали при реєстрації в конторі.

Ставки по ходу гри (Live)

Перше, що відразу впадає в очі, це те, що всі види спорту розділені по блокам, а не як зазвичай в одному стовпчику зліва. Кожен блок починається зі ставок Live і немає однієї кнопки яка показала б вам весь доступний Live. Раз ми вже заговорили про ставки по ходу гри (Live), то також варто знати, що ставки на Live-футбол приймаються з одним дуже цікавим правилом - «Небезпечна зона». Коротко, за цим правилом, якщо ви поставили і команда яка в даний момент атакувала забиває гол, вам ставку повертають, так як команда, що забила гол була в небезпечній зоні. Хоч контора це і позиціонує як удосконалення механізму розміщення ставок на футбол в режимі Live, але з точки зору гравця - це ніщо інше як їх страховка від ставок після голу або під час гольової атаки. Виходячи з незручного дизайну і незвичайних правил, я б не став рекомендувати Pinnaclesports любителям гри по ходу матчу.

Російська версія сайту

Для російськомовного населення контора має російську службу підтримки, а сайт перекладений на російську мову. Правда безліч чемпіонатів і назв команд по колишньому залишаються непереведеними. Але я б не сказав, що це велика проблема, адже прочитати назву команди в англійському варіанті не така вже й складна справа.

Ставки на фори (азіатський гандикап) і перемоги команд (грошова лінія)

Отже ви знайшли потрібний вам вид спорту, країну, чемпіонат, команди - тепер залишається лише поставити потрібну суму на потрібний результат. І тут у багатьох новачків виникають перші труднощі. Перше що кидається в очі це літери «pk», «pk and -0.5» і т.д.

«Pk» це скорочене слово PICK, у нас прийнято називати просто фора (0). А «pk and -0.5» це вид азіатського гандикапу, що у нас буде позначено як фора (-0,25).

Щоб поставити перемогу на одну з команд, або нічию вибираємо коеф. з колонки «грошова лінія». Якщо ви у футболі хочете поставити перемогу команди - можна також вибрати з розділу фор -0,5. Часто коеф. на фору -0,5 може трохи відрізняться від коефіцієнта в колонці «грошова лінія» (хоча це означає одне і теж), ви просто вибирайте де коеф. вище, там і ставте.

Ліміти ставок. Як дізнатися скільки можна поставити?

Кружечки біля коеф. попереджають вас про ліміти. Якщо червоний кружечок - то ліміти на даний матч не дуже великі (точна сума максимальної ставки вказується в помаранчевому прямокутнику, при наведення курсору мишки на цей кружок чи комірку, де вписуєте суму ставки). Ця підказка дуже актуальна вилочникам, адже коефіцієнти з маленькими лімітами схильні до швидкого просідання. Коли кружок синій або його взагалі немає, ставки приймаються великі і просідати коеф. буде набагато повільніше.

Якщо вам попадуться ставки типу RISK / TO WIN, то знайте, що коли галочка стоїть біля RISK - то це звичайна ставка і ми вказуємо скільки хочемо поставити, а якщо поставити галочку біля TO WIN - то ми вказуємо скільки хочемо виграти (а не поставити).

Як користуватися розділом динамічні лінії на Pinnacle sports?

У розділі «Динамічні лінії» при кожній зміні коефіцієнтів, залежно від того як давно змінився коефіцієнт, він підсвічується певним кольором, що також дуже зручно.

Особливості ставок на теніс

Для гравців які люблять ставити на теніс потрібно також враховувати правила, які в Pinnacle відрізняються від загальноприйнятих правил в СНД конторах. А саме, при відмовах або дискваліфікації гравця посередині матчу, всі ставки на фори і тотали будуть повернуті, а ставки на переможця матчу будуть дійсні лише в тому випадку, якщо був зіграний хоч один сет. У СНД конторах (за винятком Марафону), не буде повернень якщо в матчі гравці вже подали хоч один м'яч, незалежно дограють обидва тенісисти до кінця матчу чи ні.

Особливості ставок на Бейсбол

Якщо біля назви пітчерів залишити галочки, як вони стоять за замовчуванням, то ставка буде скасована у разі, якщо заявлений на гру пітчер не почне гру. Якщо ж галочки прибрати, тоді в разі заміни пітчера, ставка залишиться в силі, але при цьому розрахують її за коефіцієнтом, який Pinnacle дасть в лінію після заміни пітчера. Наприклад, якщо змінили пітчера з Іванова на Петрова і коефіцієнт при цьому змінився з 2,0 на 1,85 то при знятій галочці контора вам розрахує саме по 1,85 (навіть якщо ви ставили по 2,0), а якщо галочку залишите так як і є, то через доматчеву зміну пітчера вам дадуть повернення за ставкою.

Висновок

Ну і наостанок, ще одна підказка: якщо ви помилково проставили не ту ставку, то ви можете написати в техпідтримку прохання скасувати ставку і вам ставку скасують (звичайно, якщо минуло кілька хвилин після ставки, ну і само собою, якщо матч ще не почався). В інших конторах нам таке і не снилося.

Підводячи підсумки, можна сміливо стверджувати, що контора Pinnacle Sports по праву має рейтинг 5 з 5 і її я б рекомендував вилочникам, професійним гравцям, і всім тим, хто хоче мати гроші в одній конторі і не переживати, що вам їх не віддадуть через великий виграш. Погравши одного разу в цій конторі, ви залишитеся в ній надовго.

Аби дізнатися більше про компанію Pinnacle Sports, перегляньте короткий відеоролик, після чого зайдіть на сайт, реєструйтеся і користуйтеся перевагами коефіцієнтів!

Перейти на сайт Pinnacle Sports

Яндекс.Метрика