Ставки на спорт
Букмекерські контори

Покер - історія, розвиток, сьогодення

Кожна поважаюча себе букмекерська контора надає любим гравцям можливість пограти в покер, приймати участь в безкоштовних чемпіонатах, на яких можна виграти до 100$, при цьому не потрібно ставити початкову суми для гри. Також існує найбільший покерний рум - Pokerstars - який пропонує гравцям в повній мірі насолодитися грою. PаrtyPoker і Titan Poker менші за своєю масштабністю руми, але також надають бонус при реєстрації і безкоштовні турніри.

Покер (англ. poker) - карткова гра, мета якої виграти ставки, зібравши як можна вищу комбінацію покеру, використовуючи 5 карт, або змусивши всіх суперників припинити брати участь в грі. Гра йде з повністю або частково закритими картами. Конкретні правила можуть варіюватися залежно від різновиду покеру. Узагальнювальними елементами всіх різновидів покеру є комбінації і наявність торгівлі в процесі гри. З огляду на те, що гравець не знає карти своїх противників, покер є грою з неповною інформацією, як і багато інших карткових ігор, на відміну від, наприклад, шахів, в яких обоє гравців бачать положення всіх фігур на дошці.

Покер - популярна і захоплююча гра, в яку грають у всьому світі. Він навіть переходить на спортивний зразок і по ньому проводяться цілі серії турнірів по всьому світу практично кожного тижня. Походження покеру овіяне найрізноманітнішими, частенько взаємовиключними легендами. А на право називатися його батьківщиною претендує цілий ряд населених пунктів Землі. Ясне лише одне, що покер отримав його сьогоднішню форму з елементів різних ігор.

Початківцям покер здається складною грою, але якщо трішки пограти на віртуальні очки, які надає кожна контора і покер руми, то можна переходити на реальні гроші. Покер - серйозна справа, яка сповна може вас забезпечити. Освоїти покер можна за декілька годин, аби навчитися заробляти, потрібний час і завзятість, як і в будь-якій справі, але це реально і вартує того.

Про походження самої гри і навіть її назви до цих пір йдуть спори, точно дізнатися історію покера не можна. Існують безліч версій. Перші згадки про гру, схожу на покер, відносяться до XV століття.

Покер як карткова гра існує більше 500 років. Зародився він в Європі: в Іспанії, Франції, Італії. Правила покеру тоді були дещо іншими. З часом правила покеру мінялися. Перші письмові згадки про сучасний варіант покеру з'являються в 1829 році в мемуарах артиста Джо Кауела. У 1834 році в покер стали грати колодою з 52 карт. Проте, як би не мінялися правила, переможець визначався по наявності у нього комбінацій покеру.

Великої популярності серед гравців покер досяг в Сполучених Штатах Америки. Він і зараз є найпоширенішою грою в США серед карткових ігор. Тут збудовано найбільше місто в світі азартних ігор - Лас-Вегас. Щороку проводиться безліч міжнародних турнірів, найвідомошою з яких вважається світова серія покеру World Series of Poker або WSOP.

Ви можете спробувати свої сили в найбільших світових покер румах - PokerStars, PаrtyPoker і Titan Poker, також в букмекерських конторах Bwin, Unibet, Betfair, Sportingbet.

Яндекс.Метрика