Ставки на спорт
Букмекерські контори

Про сайт bookmakers-online.pp.ua

Сайт bookmakers-online.pp.ua створений не в комерційних цілях. Ми не заробляємо гроші від букмекерських контор на ваших ставках. Ми просто надаємо інформацію про букмекерські контори і все, що з ними пов'язано, зокрема, види ставок, експреси, ставки live, букмекерські вилки, стратегії гри, також ви дізнаєтеся про улюблену гру мільйонів - покер, види і правила покеру, стратегії гри в покер, поради для новачків та багато іншого.

Ми прагнемо дати користувачам максимально повну інформацію про види букмекерських контор, їхню позицію в інтернеті. Таким чином ви зможете вибрати для себе найбільш оптимальну контору, щоб не переходити з контори в контору, шукаючи кращої, а вибрати одразу найбільш підходячу для кожного користувача букмекерську контору.

Ми опишемо види ставок в букмекерських конторах - від найбільш популярних до зовсім незрозумілих ставок для початківців, які існують в БК. Повний опис кожної ставки, зокрема про такі невідомі новачку ставки як гандикап, азіатський гандикап, тотал, фора. Зібрана мною інформація, описана на сайті, надіюсь допоможе початківцеві зрозуміти всі тонкощі букмекерських контор.

Чому на сайті саме зарубіжні контори і практично немає наших вітчизняних? Пояснити це питання дуже просто. Проаналізувавши вітчизняні букмекерські контори на основі свого досвіду, думки і відгуків інших людей, роботи з конторами онлайн в минулі роки (адже всі знають, що на сьогоднішній день в нашій славній Україні (аж сльоза котиться) діє заборона на азартні ігри, в тому числі ставки в букмекерських конторах) швидко з'ясувалося, що далеко не всі букмекерські контори чесні до свого гравця, більшість думає лише як би отримати всі його гроші, а не 5 - 10%. Зарубіжні букмекери в меншій мірі хочуть позбавитися успішного гравця, проте і серед них повно різних пройдисвітів. Саме для цього на сайті описані найкращі з кращих букмекерських контор.

Я вирішив створити сайт на якому обєктивно і зрозуміло описані види ставок і найкращі світові і СНГ букмекерські контори, щоб не виникло проблем і запитань "... букмекерська контора лохотрон, ... а не контора, не можна вивести гроші" і тому подібне, не повторюйте чужих помилок. Прочитайте на сайті про буккерські контори, з якими не буде проблем, виберіть оптимальний для себе варіант. Реєструючись в конторах обовязково читайте їхні правила, адже саме там можна знайти недоліки букмекерської контори.

На сайті немає непотрібних десятків букмекерських контор, як на інших сайтах. Зібрані тільки провідні БК, робити ставки на який приносить тільки задоволення. Бездоганних букмекерських контор на сьогоднішній день можна зустріти одиниці.

Переглянувши всі відомі букмекерські контори я вибрав тільки найкращих. Навіщо описувати про безліч різноманітних контор, ставлячи користувача веб ресурса в сіру туманість. Навіть якщо хтось перейде на "не погану" БК, скільки часу він там залишиться робити ставки, можу твердо сказати не назавжди, хтось протягне день, тиждень, місяць а потім почне шукати другу хорошу букмекерську контору. І все таки вибере ідеальну букмекерську контору, з перечислених на сайті, отримуючи завжди обєктивну відповідь на те чи інше питання.

На сайті ви знайдете інформацію про найкращі на сьогоднішній день букмекерські контори онлайн. Дізнаєтесь про види ставок на спорт, прочитаєте новини спорту і БК, обмани продавців прогнозів. Також дізнаєтеся про улюблену гру мільйонів - покер, види і правила покеру, стратегії гри в покер, поради для новачків та багато інших цікавих статей, які постійно додаються.

Написати адміністратору

 
 
 
 
 
  loading

Яндекс.Метрика