Ставки на спорт
Букмекерські контори

Букмекерська контора Sportingbet

Огляд БК Sportingbet

Букмекерська контора Sportingbet, всесвітньовідома букмекерська компанія, почала свою історію в далекому 1998 році. З тих часів активно розвиває свою ігрову діяльність і на сьогоднішній день вони серйозно досягли успіху, ставши авторитетною структурою в більш ніж 30 країнах світу, серед них і Україна. Отримана міжнародна ліцензія БК Sportingbet дозволяє легальний ігровий бізнес контори в інтернеті. Найбільші офіси в Лондоні і Дубліні.

Це один з лідерів в інтернет-беттінгу, на сайті букмекерської контори Sportingbet зареєстровано більш ніж чотири мільона користувачів, більше 300 працівників в країнах Європи, Канади, Австралії. Багатомільярдний товарообіг і розміщення акцій на фондовій біржі Лондона свідчать про високу надійність і довіру до контори Sportingbet.

Sportingbet є активним спонсором англійських футбольних клубів. У 2008 році Sportingbet став офіційним спонсором баскетбольної Євроліги.

Букмекерська контора Sportingbet

Дизайн сайту Sportingbet не вражає оригінальністю, але дуже зручний і простий у використанні. Світлі тони сайту прекрасно співвідносяться, не стомлюючи очей. Сайт повністю русифікований, хоча інколи зустрічаються непереведеними назви маловідомих команд на англійській мові.

Для гравців представлена докладна статистика по будь-яким видам спорту та лігам за останні 5-10 років, доступні не просто таблиці і результати матчів, але й подробиці по кожній грі.

На сайті є розділ довідки, з якого можна дізнатися про процес здійснення ставок у Спортінгбет. Також є розділ «Переможці» - в ньому представлені найбільші виграші гравців контори за минулий місяць - цікаво подивитися, як люди виграють зі ставки в 15 євро більш 180 000.

Sportingbet має також російськомовну мобільну версію сайту, що дозволяє повноцінно здійснювати ставки і керувати своїм рахунком з будь-якого мобільного телефону або iPhone.

Лінія і ставки Sportingbet

Лінія ставок досить велика і часто перевершує інших конкурентів. Коєфіцієнт на спортивні події часто дорівнює іншим конторам. Як і в других букмекерських конторах, можна поставити на футрбол, хокей, теніс, баскетбол, бейсбол, волейбол, також собачі перегони, кінні прегони, гольф, бокс, змішані бої, політика та багато інших видів спорту.

Великий вибір лінії ставок в меню Live, досить гарно продумане меню події, що скоро відбудуться - прописані на цілий день. Це дуже зручно - преглядати на одній сторінці всі матчі сьогоднішього дня, тим більш показано які спортивні події можна преглядати в TV на сайті букмекерської контори. Найбільшою превагою Sportingbet серед інших контор є Live поради, де описуються команди. Скільки команда вигравала чи програвала остані матчі, на яких хвилинах забивали в попередніх матчах, становище і багато цікавої інформації про команди чи спортсмена.

Крім цього, є багато інформації на кожну подію, статистика команд чи спортсмена за минулі зустрічі з теперішнім суперником, попередній проведений матч, місце в лізі та інші. Також в розділі результати показані останні події які відбулися або проводяться в Live.

Мінімальна ставка в Sportingbet всього 0,5 долара або євро, що дозволяє спробувати силу своїх прогнозів у цій конторі й початківцям. Доступна мобільна версія для всіх моделей телефонів з підтримкою інтернета, для гри через мобільний. Для любителів азартних ігор предбачений покер з безкоштовними турнірами для новачків та казино.

Платежі і виплати в БК Sportingbet

Для введення і виведення грошей на Спортінгбет можна скористатися декількома способами: банківськими картками, платіжними системами WebMoney і Moneybookers, CLICK2PAY, банківськими валютними переказами, а також платіжними термінали QIWI. Мінімальна сума депозиту 20 USD, а максимальна 400 000. Мінімальна сума для зняття грошей з рахунку 10 $/евро.

Радує швидкість зачислення грошей на рахунок! Всі депозити зроблені на рахунок в Sportingbet моментально зараховуються на рахунок гравця без комісії. Також вивід з контори проводиться моментально. Варто зазначити, що отримання виграшу на гаманець можливо тільки в тому випадку, якщо рахунок поповнювався також через той же гаманець. Якщо робили депозит через WebMoney то і знімати можливо тільки через той самий гаманець WebMoney.

Рахунки відкриваються в будь-якій із зручних для вас валют - доларах або євро. Змінити валюту після відкриття рахунку ви не зможете, тому слід заздалегідь визначитися, що для вас буде зручніше. Sportingbet фактично єдина контора, де можна використовувати рублеві карти як для поповнення, так і для зняття.

Бонуси і акції Sportingbet

"Гонка чемпіонів " кожен місяць 200 гравців Спортінгбет отримують від 5 до 300 євро і три головних призи: сучасний комп'ютер, Apple, фотоапарат.

"Клуб гравців" за кожну ставку вам нараховуються бонусні очки, які можна обміняти на безкоштовні ставки від 7.5 до 375$ або прийняти участь в лотереї з з розіграшами різних призів, аж до подорожі. Для трьох перших гравців які набрали найбільшу кількість очків за останній місяць бонус 3750$, 750$ і 375$, для учасників з меншою кількістю ігрових очків - безплатні ставки 75$.

На сайті контори в розділі "Бонуси та акції" та "Клуб гравців" ви зможете детальніше ознайомитися з усіма наявними на сьогодні пропозиціями компанії Sportingbet для своїх клієнтів. Бонус на депозит для нових гравців тимчасово не пропонується.

Перейти на сайт букмекерської контори Sportingbet

Яндекс.Метрика