Ставки на спорт
Букмекерські контори

Стратегії покера

Поради і тактика покера

Навчитися грати в покер деже легко але досягти майстарності важко. Стати майстром покеру цікаве і серйозне завдання. На цій сторінці ви знайдете способи і стратегію гри в покер. Посилання з інформацією і стратегії гри в різних різновидах покеру.

Потрібно грати інтенсивно, не чекати цілу гру на хорошу карту, приміняти різні тактики фістрарегії, бути не передбачуваним для суперників,ніколи не зрозуміють граєте на сильну комбінаціючи блефуєте.

Існує багато способів і видів стратегії грив покер. Про більшість популярних способів написанні цілі статті і книги відомих чемпіонів, що не раз вигравали в світоаих чемпіонатах світу. Більшість успішних гравців, що нерідко виграють дотримуються звичайних правил іпринципів. Немає сенсу шукати якіьб хитрі стратегії, адже покер не предбачувана гра. Яка залежить від везіння і знання гри.

В кожному різновиді покеру є свої стратегії. В техаському холдему гравцеві потрібно дивитися на стиль гри суперників. В омасі потрібно всім показати свій стиль гри і його агресивність. В стаді потрібно добре працювати головою прораховуючи всі можливі варіанти і запамятовуючи карти.Незважаючи на різні види гри впокер потрібно дотримуватися простих стратегії. Знати правила і терміни в покері.

Базові стратегії покера

В онлайн покер румах можна використовувати нище представлені стратегії гри в покер.

Велика рука

Преміняти цю стратегії можна коли усім учасникам роздали карти і у вас наруках уже хороша комбінація карт, наприклад пара тузів чи королів. Маючи такі карти активних дії тоді не робиться, не повишувати деже часто ставки, тим самим показуючи суперникам свою сильну руку. Грати повільно і чекати коли суперник при видачі карт на столі підніми ставки. Наприклад у вас на руках пара королів, на флопі випадає валет, король, чотири, суперник починає блефувати піднімаючи кожен раз ставку показуючи, що має високу карту (король, валет) і тоді і настає ваш момент і зробити рейз чи значно збільшити суму бленда потройвши її і відібрати його фішки. Викинувши значну суму на блеф суперник буде продовжувати грати нідіючись, що не він один блефує, або скине карти. В любому випадку ви стаєте переможцем.

Блеф

Блеф найбільш популярне слово в покерних словниках.Блефувати значить піднімати або роьити ставку коли в кешинькових картах( руках) не має доброї комбінації, щоб виграти роздачу. Такий хід гри змушує суперників повіритиЮ що у вас більша комбінація карт іскинути карти, дозволивши вам стати переможйем гри.

Стратегію блефа краще приміняти в онлайн покері на покерних румах. Так як ваш суперники не бічать і не можуть візуально оцінювати ваші дії і стиль гри, а тільки бачити що ви піднімаєте постійно ставку. Грати тільки а блеф не можна, адже це рано чи пізно преведе втрати всього банку. Краще блефувати зрідка, після отримання пару разів виграшу, коли інші гравці побачили карти. Підсвідомо думаючи, що сьогодні не їхній день іфартить тілььки вам. В такому разі можна зблефувати, адальше грати по карті.Адже постійно граючи в блеф іроблячи навіть дуже високі ставки, одногоразу піде велика карта супернику, який кине виклик обіграючи кращоюкомбінацією карт, наж ваші міфічні.

Гра в чек, рейз

Проста стратегія покеру. Але її можна використовувати не одразу сівши за стал онлайн покера, а тільки після того як вивчете поведінку суперникі, їхній спосіб гри. Все дуже просто, потрібно робити рейз ставки коли суперниу робитьчек показуючи саою сильну руку. Три цьому не блефувати маючи впевненість в 80% премоги своєї руки.

Роздаючи останю карту- рівер гравці часто роблять чек або просто смішні суму втратиаши значну надію на слідующі карти в поріанянні з ставками на пре флопі, флопі, тьорні, показуючи свою слабкість руки. Тоді робиться рейз і гравець може скинути карти.

"В покер завжди краще грати для задоволення, ніж робити з нього спосіб заробітку."

Неспляк. М

Перейти на сайт Покер руму PаrtyPoker

Advertisement

Яндекс.Метрика