Ставки на спорт
Букмекерські контори

Покер Техаський Холдем (Texas Hold'em)

Процес гри в Техаський Холдем (Texas Hold'em)

Техаський холдем є найпоширеніший і популярніший різновид серед гравців гри в покер. Саме у нього грають більш всього гравці і розігрується грошей: головний турнір WSOP 2006 років по "техаському холдему" приніс переможцеві 12 мільйонів доларів США. У онлайн турнірах рекорд участі - 200 000 чоловік.

Холдем грається стандартною 52-картковою колодою, за одним столом сидить від 2 до 10 чоловік і дилер, який роздає карти. Для виграшу потрібно мати найбільшу комбінацію карт або залишитися в грі коли інші гравці скинули карти (відмовилися приймати ваші ставки).

Початок гри

Покер починається з того, що кожен гравець отримує по дві закриті карти (кишенькові карти). Перший гравець зліва від дилера, називається малий блайнд (Small Blind) повинен поставити половину мінімальної ставки 0,5$ (малого блайнда), при вході на покерний стіл позначений як $1/$2 це означає $1малий блайнд, $2 ціна за відкритям дилером тьорна (четвертої карти). Наступний за ним це великий блайнд (Big Blind) він повинен поставити повну ставку або 1$. У покері техаський холдем є дві вимушені ставки або блайнди (Вlinds), відразу на столі ставляться покерні фішки, за які боротимуться.

На гравця сидячому пред дилером ставлять баттон. Баттон визначає порядок гри. Це спеціальний жетон, який передається від гравця до гравця за годинниковою стрілкою перед кожною здачею. Гравець, що сидить зліва від баттона, завжди має перше слово в кожному крузі торгівлі. Гравець, що сидить прямо перед баттоном, робить свій хід останнім.

Початок торгів (Префлоп)

Гравець після великого блайнда має перше слово. Він може сказати колл "Call" (зрівнювання своєї ставки з попередньою), тобто таку ж ставку, як і великий блайнд 1$, може зробити рейз "Raise"(збільшення розміру ставки) і підняти ставку, поставивши 2$, сказати" Fold" і скинути карти (втративши гроші вкладені в цю роздачу). Усі гравці роблять це по черзі поки не повернеться до першого гравця який, стояв на великому блайнді і має вибір зроти чек (хід преходить до наступного гравця), рейз, фол. Коли він скаже чек і всі ставки урівняні - дилер роздає флоп.

Флоп (Flop)

Коли перший круг ставок закінчений, дилер здає три карти в центр столу, які доступні всім гравцям для створення більшої комбінації з їхніми кишеньковими картами. Торгівля йде по тих же принципах і правилах, що і в першому кругу на префлопі.

Тьорн (Turn)

Четверта карта. Торгівля така, але мінімальна ставка, в два рази більш ніж раніше за (великий блайнд) і якщо це гра яка згадувалася вище $1/$2, це означає, що великий блайнд уже 2$.

Рівер (River)

Означає п'яту останю карту. Ставки такі ж як на тьорні, тобто мінімальна ставка для продовження гри 2$, після неї останій круг торгівлі.

Розкриття карт (Showdown)

Коли ставки на рівері зрівняні або їх не було, всі сказали чек, гравці відкривають карти і вибирають преможця в кого краща комбінація карт забирає банк.

Для початківців правила покера Техаського холдема можуть показатися заплутаними, але все набагато простіше варто тільки знати комбінації карт покера, які можна прочитати в іншій статті. Попробувати декулька раз грати в покер і всі запитання зникнуть. Ви не зможете не зацікавитися грою, адже вона дуже цікава і захоплююча.

Перейти на сайт Покер руму PаrtyPoker

Advertisement

Яндекс.Метрика