Ставки на спорт
Букмекерські контори

Як вибрати найкращу букмекерську контору?

На сьогоднішній день в інтернеті існує стільки букмекерських контор, що страшно уявити. Ввівши слово "букмерська контора" в пошуковій системі, ви знайдете список безлічі букмекерських контор, з яких початківцеві важко вибрати не знаючи з якої почати.

Кожна контора хоче затягти гравця до себе, пропонуючи більший коефіцієнт на спортивну подію ніж у других букмекерських конторах чи даючи хорочі призи своїм гравцям за зроблені ними ставки, бонуси при реєстрації нового користувача.

Для любителів карткових ігор дають додаткові можливості грати в покер на гроші, приймати участь в турнірах і безкоштовно грати на віртуальні очки, закинути фішки на рулетку чи інші ігри казино, попробувати свої сили на фондовій біржі Форекс.

Як же вибрати контору яка буде відповідати всім вимогам гравця, щоб можна було з задоволення проводити час на сайті контори, граючи в покер чи роблячи ставки на спорт.

Відповідь проста - універсальної контори, щоб в повній мірі задовольнити гравця, немає. В кожній конторі є свої плюси і мінуси. Можна тільки вибрати найбільш оптимальну.

Найкращі світові букмекерські контори

На нашому сайті представлені букмекерські контори, які можуть задовольнити практично будь-якого вибагливого гравця, зібрані найкращі світові контори, які не обдурять гравця, завжди виплатять гроші на ваш рахунок, служба підтримки яких допоможе спірних і складних питаннях.

Я спеціально не розмістив на сайті багато непотрібних контор, які б тільки заважали і плутали гравців з найбільш оптимальним вибором контори, тут зібрані тільки найкращі контори.

Представлені букмекери є майже всі зарубіжними - з високим доходом і довірою, в нашому списку немає наших контор через низьку довіру до їхньої діяльності, тільки одна вітчизняна контора зацікавила своєю масштабністю і довірою - БК Леон.

Рейтинг найкращих світових букмекерських контор

Для вибору контори ознайомтесь з кожною представленою на сайті БК, вони багато в чому відрізняють - насамперед бонусом при реєстрації, високим коефіцієнтом на спортивні лінії, в покері безплатними турнірами з можливістю виграти від 50$ до 100$.

Кожна контора є по своєму хороша, нижче представлений рейтинг контор, беручи всі можливі переваги, які дає букмекер, такі як величина вибору ставок, бонус при реєстрації, бонуси за зроблені ставки, технічна підтримка, можливість робити ставки з російським перекладом матчів і можливість грати в покер через мобільний телефон, дизайн сайту, зручний вивід грошей.

На сьогоднішній день в нашому рейтингу найкращих букмекерських контор представлені такі контори, на яких варто робити ставки

  Bwin Leonbets Sportingbet Betfair Unibet PinnacleSports
 Вибір спортивних подій 5 3 5 4 4 5
 Коефіцієнти 4 5 4 5 3 5
 Технічна підтримка 4 4 4 4 4 4
 Бонус при реєстрації 5 5 4 4 немає 5
 Бонуси за зроблені ставки 5 5 4 5 5 немає
 Ставки через мобільний 5 5 4 5 3 5
 Покер через телефон 5 немає 4 5 4 немає
 Дизайн і зручність сайту 5 4 5 5 4 4

Яндекс.Метрика