Ставки на спорт
Букмекерські контори

Види і типи ставок в букмекерських конторах

В букмекерських конторах є основні типи ставок на, які можна поставити в усіх конторах - це одиночні ставки і експрес ставки.

Одиночна ставка, ординар - ставка, в якій потрібно передбачити результат тільки однієї події. Ординари приймаються на будь-яку подію. Виграш ординарних ставок дорівнює сумі ставки помноженої на коефіцієнт.

Експрес - ставка на декілька незалежних результатів подій. Для виграшу по експресу потрібно, щоб ні по одному з результатів, які входять в експрес, не було програшу. Програш по одному з результатів експреса означає програш по всьому експресу. Виграш по експресу рівний сумі ставки на коефіцієнти всіх результатів, що входять в експрес.

Докладніше про види ставок або парі. Одиночна ставка.

Ставка на результат (1X2). Виграш рівний добутку суми ставки на встановлений для даного результату коефіцієнт. Самий простий і зрозумілий варіант ставок - перемога однієї із сторін або нічия (Х).

Подвійний результат. Перемога першої команди або нічия - позначається "1Х". Для виграшу по ставці на такий результат необхідно, щоб перемогла перша команда або відбулася нічия. Перемога першої команди або перемога другої команди - позначається "12". Для виграшу по ставці на такий результат необхідно, щоб хтось з суперників переміг, тобто щоб не було нічиєї. Перемога другої команди або нічия - позначається "Х2". Для виграшу по ставці на такий результат необхідно, щоб перемогла друга команда або відбулася нічия.

Результат. Пропонується вгадати точний рахунок результату будь-якої спортивної події. Якщо передбачуваний рахунок не співпадає з реальним рахунком, з яким закінчилася подія, то ставку програно. Ставки приймаються на основний час матчу, включаючи компенсований час. Додаткові періоди (тайми) не враховуються.

1-й тайм / матч. У цьому парі необхідно вгадати одночасно результат першого тайму і всього матча. При цьому на 1-м місці ставиться результат 1-го тайму, а на 2-м, через косу риску - всього матчу.

Тотал. Зазвичай, це ставки на кількість голів у грі, рідше на якусь іншу подія.

Наприклад, при рахунку 3-1 "Тотал" буде 4. Ставка на "Тотал> 3.0" говорить, що якщо голів буде більше трьох, то ви виграєте, а при трьох вам повернуть ставку. "Тотал" з не цілим числом (зразок 2.5), як і з форою вигідніше для букмекерів, так як ні яких повернень бути не може.

Гандикап. Ставки на парі з трьома наслідками, де пропонується вгадати результат матчу з урахуванням гандикапу. Можливі наслідки - Перемога команди 1, Нічия X, Перемога команди 2. Гандикап - це кількість голів або очків, які будуть додані до голів або очками команди і ставка буде розрахована з урахуванням доданих голів / очків. Фора може бути позитивною, негативною або рівною нулю. На відміну від Азіатського гандикапу, дається три результати матчу.

Азіатський гандикап. Іноді, ви можете зустріти фори, тотали кратні 0,25 або чверті, скажімо 1.25 або 1 1/4. Фактично, така ставка робиться на два сусідніх числа, кратних 0.50: 1.0 і 1.5. - 3/4 розіб'ється на -0.5 і -1, + 1/4 - на 0 і +0.5,

Яндекс.Метрика